Събитието е в процес
26.09.2026 14:30 • Argentina • Primera B Metropolitana 2026

Депортиво Арменио - Депортиво Мерло прогнози и съвети за залагания

Депортиво Арменио и Депортиво Мерло ще се състои на 14:30 на 26.09.2026.

Deportivo Armenio
Депортиво Арменио
—
Deportivo Merlo
Депортиво Мерло

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Депортиво Арменио и Депортиво Мерло, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Депортиво Арменио" и коефициент -123, от 5 от общо 6 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Draw No Bet" с резултат "Депортиво Мерло" (коефициент +247) от 100%.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Депортиво Арменио
83%
5 от 6 прогнозиратори
Over/Under 2.5, 1st Half
Under
50%
1 от 2 прогнозиратори
Over/Under 0.5, 1st Half
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Депортиво Арменио - Депортиво Мерло от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Slojo (класиран на 72 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 5.9, като залага 10 на Under (-169) в пазар Over/Under 2.25. От друга страна, 26kosi (класиран на 312 място), дава съвет за коефициент -1667 за Under (Over/Under 2.5, 1st Half), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 0.6. Третият най-печеливш прогнозист (1292 за този сезон), CharlieHarper, прогнозира печалба от 8.1, като залага 10 на коефициент -123 за Депортиво Арменио в пазар Home Draw Away.

Slojo
Slojo
Класация: 72/1682
Печалба: 81.69
Over/Under 2.25
-169 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 5.90
26kosi
Класация: 312/1682
Печалба: 12.3
Over/Under 2.5, 1st Half
-1667 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 0.60
CharlieHarper
CharlieHarper
Класация: 1292/1682
Печалба: -80.56
Home Draw Away
-123 for Депортиво Арменио
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
nawoo
nawoo
Класация: 1335/1682
Печалба: -98.98
Home Draw Away
-123 for Депортиво Арменио
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
pulpfiction12
pulpfiction12
Класация: 1654/1682
Печалба: -450.87
Over/Under 2.5, 1st Half
+1045 for Over
4/10
Прогнозирана печалба 41.80
1 2 3

Съветите за залагания на JohnnyBet за Депортиво Арменио - Депортиво Мерло от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, 26kosi (с обща доходност 2.8%) дава прогноза за печалба от 0.6, като залага 10 на коефициент -1667 за Under в пазар Over/Under 2.5, 1st Half. След това, има Slojo с доходност 0.46%. Той дава съвет за залог с 10 на Under (-169) в пазар Over/Under 2.25. Прогнозирана печалба: 5.9. nawoo (-0.98% доходност) избра коефициент -123 за Депортиво Арменио в пазар Home Draw Away. Залагайки 10, ще получите печалба от 8.1, ако прогнозата е правилна.

26kosi
Класация: 438/1682
Доход: 2.8%
Over/Under 2.5, 1st Half
-1667 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 0.60
Slojo
Slojo
Класация: 525/1682
Доход: 0.46%
Over/Under 2.25
-169 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 5.90
nawoo
nawoo
Класация: 586/1682
Доход: -0.98%
Home Draw Away
-123 for Депортиво Арменио
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
pulpfiction12
pulpfiction12
Класация: 688/1682
Доход: -2.67%
Over/Under 2.5, 1st Half
+1045 for Over
4/10
Прогнозирана печалба 41.80
jkoa
jkoa
Класация: 810/1682
Доход: -4.57%
Home Draw Away
-122 for Депортиво Арменио
10/10
Прогнозирана печалба 8.20
1 2 3

Съветите за залагания на JohnnyBet за Депортиво Арменио - Депортиво Мерло от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! pulpfiction12, с ODI параметър 982.72, залага 4 на коефициент +1045 за Over в пазар Over/Under 2.5, 1st Half. Това може да донесе печалба от 41.8. CosminM (ODI: 303.9) дава съвет за залог с цел печалба от 8.1, като залага 10 на Депортиво Арменио (-123) в пазар Home Draw Away. Трети в общото класиране (ODI: 297.31), maus1 избра пазар Over/Under 1.5, 1st Half, залагайки 8 на коефициент +271 за Over, като оценява печалба от 21.68.

pulpfiction12
pulpfiction12
Класация: 9/1682
ODI: 982.72
Over/Under 2.5, 1st Half
+1045 for Over
4/10
Прогнозирана печалба 41.80
CosminM
CosminM
Класация: 26/1682
ODI: 303.9
Home Draw Away
-123 for Депортиво Арменио
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
maus1
maus1
Класация: 27/1682
ODI: 297.31
Over/Under 1.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 21.68
Gustawo1975
Gustawo1975
Класация: 58/1682
ODI: 105.21
Over/Under 0.5, 1st Half
-185 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 5.40
CharlieHarper
CharlieHarper
Класация: 396/1682
ODI: 1.21
Home Draw Away
-123 for Депортиво Арменио
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
1 2 3

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Депортиво Арменио срещу Депортиво Мерло

Какъв резултат за Депортиво Арменио срещу Депортиво Мерло предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Under на пазара Over/Under 2.25 , с коефициент от -169, със залог от 10, от Slojo. Залог на Under (-1667) на пазара Over/Under 2.5, 1st Half със залог от 10 от 26kosi е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Депортиво Арменио на пазара Home Draw Away, на който on which CharlieHarper поставя 10 с коефициент -123.

Over/Under 2.25
-169 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 5.90
Over/Under 2.5, 1st Half
-1667 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 0.60
Home Draw Away
-123 for Депортиво Арменио
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
Home Draw Away
-123 for Депортиво Арменио
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
Over/Under 2.5, 1st Half
+1045 for Over
4/10
Прогнозирана печалба 41.80
1 2 3

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Депортиво Арменио и Депортиво Мерло. Топ прогнозата, с 83% от гласовете, е победа за Депортиво Арменио (коефициент -123). Междувременно, победа за Депортиво Мерло (+475) е събрала 17% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент ).

1 83%
X 0%
2 17%

Депортиво Арменио vs Депортиво Мерло Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -169 за Under (Over/Under 2.25)
Съвет 2:
Коефициент -123 за Депортиво Арменио (Home Draw Away)
Играйте отговорно