20.10.2026 20:00 • United States • NHL Stanley Cup 2026/2027

Далас Старс - Бостън Бруинс прогнози и съвети за залагания

Далас Старс и Бостън Бруинс ще се състои на 20:00 на 20.10.2026.

Dallas Stars
Далас Старс
—
Boston Bruins
Бостън Бруинс

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Далас Старс и Бостън Бруинс, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Draw No Bet" с прогнозиран резултат "Далас Старс" и коефициент -164, от 1 от общо 2 потребители.

Най-популярните типове залози:

Draw No Bet
Далас Старс
50%
1 от 2 прогнозиратори
Home Draw Away
Draw
100%
2 от 2 прогнозиратори
Over/Under 6.5
Under
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Далас Старс - Бостън Бруинс от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, nor4etod (класиран на 1943 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 14.1, като залага 10 на Бостън Бруинс (+141) в пазар Draw No Bet. От друга страна, Olaaleksandra (класиран на 1954 място), дава съвет за коефициент +304 за Draw (Home Draw Away), залагайки 8, за да постигне прогнозирана печалба от 24.32. Третият най-печеливш прогнозист (1984 за този сезон), Zhubiitis, прогнозира печалба от 8.7, като залага 10 на коефициент -115 за Over в пазар Over/Under 5.5.

nor4etod
nor4etod
Класация: 1943/1917
Печалба: -1059.02
Draw No Bet
+141 for Бостън Бруинс
10/10
Прогнозирана печалба 14.10
nor4etod
nor4etod
Класация: 1943/1917
Печалба: -1059.02
Over/Under 6.5
-161 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 6.20
Olaaleksandra
Olaaleksandra
Класация: 1954/1917
Печалба: -1228.34
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 1984/1917
Печалба: -1947.04
Over/Under 5.5
-115 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 8.70
faro2013
faro2013
Класация: 2004/1917
Печалба: -3672.4
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за Далас Старс - Бостън Бруинс от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Zhubiitis (с обща доходност -3.23%) дава прогноза за печалба от 8.7, като залага 10 на коефициент -115 за Over в пазар Over/Under 5.5. След това, има faro2013 с доходност -3.86%. Той дава съвет за залог с 8 на Draw (+304) в пазар Home Draw Away. Прогнозирана печалба: 24.32. nor4etod (-6.24% доходност) избра коефициент +141 за Бостън Бруинс в пазар Draw No Bet. Залагайки 10, ще получите печалба от 14.1, ако прогнозата е правилна.

Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 858/1917
Доход: -3.23%
Over/Under 5.5
-115 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 8.70
faro2013
faro2013
Класация: 906/1917
Доход: -3.86%
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
nor4etod
nor4etod
Класация: 1060/1917
Доход: -6.24%
Draw No Bet
+141 for Бостън Бруинс
10/10
Прогнозирана печалба 14.10
nor4etod
nor4etod
Класация: 1060/1917
Доход: -6.24%
Over/Under 6.5
-161 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 6.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Класация: 1106/1917
Доход: -6.97%
Draw No Bet
-164 for Далас Старс
10/10
Прогнозирана печалба 6.10
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за Далас Старс - Бостън Бруинс от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Zhubiitis, с ODI параметър -14.97, залага 10 на коефициент -115 за Over в пазар Over/Under 5.5. Това може да донесе печалба от 8.7. nor4etod (ODI: -61.98) дава съвет за залог с цел печалба от 14.1, като залага 10 на Бостън Бруинс (+141) в пазар Draw No Bet. Трети в общото класиране (ODI: -126.14), Olaaleksandra избра пазар Home Draw Away, залагайки 8 на коефициент +304 за Draw, като оценява печалба от 24.32.

Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 1803/1917
ODI: -14.97
Over/Under 5.5
-115 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 8.70
nor4etod
nor4etod
Класация: 1915/1917
ODI: -61.98
Draw No Bet
+141 for Бостън Бруинс
10/10
Прогнозирана печалба 14.10
nor4etod
nor4etod
Класация: 1915/1917
ODI: -61.98
Over/Under 6.5
-161 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 6.20
Olaaleksandra
Olaaleksandra
Класация: 1943/1917
ODI: -126.14
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
faro2013
faro2013
Класация: 1995/1917
ODI: -1695.69
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
1 2

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Далас Старс срещу Бостън Бруинс

Какъв резултат за Далас Старс срещу Бостън Бруинс предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Бостън Бруинс на пазара Draw No Bet , с коефициент от +141, със залог от 10, от nor4etod. Залог на Draw (+304) на пазара Home Draw Away със залог от 8 от Olaaleksandra е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Over на пазара Over/Under 5.5, на който on which Zhubiitis поставя 10 с коефициент -115.

Draw No Bet
+141 for Бостън Бруинс
10/10
Прогнозирана печалба 14.10
Over/Under 6.5
-161 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 6.20
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
Over/Under 5.5
-115 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 8.70
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
1 2

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Далас Старс и Бостън Бруинс. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е равенство (коефициент +304). Победа за Далас Старс (-101) е събрала 0%. 0% прогнозират победа за Бостън Бруинс (коефициент +214).

1 0%
X 100%
2 0%

Далас Старс vs Бостън Бруинс Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +141 за Бостън Бруинс (Draw No Bet)
Съвет 2:
Коефициент -161 за Under (Over/Under 6.5)
Играйте отговорно