28.07.2026 11:00 United States WTA Washington 2026

Кристина Букса - Полина Кудерметова прогнози и съвети за залагания

Кристина Букса и Полина Кудерметова ще се състои на 11:00 на 28.07.2026.

Кристина Букса
Полина Кудерметова

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Кристина Букса и Полина Кудерметова, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Кристина Букса" и коефициент +112, от 2 от общо 2 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Кристина Букса
100%
2 от 2 прогнозиратори
Correct Score
1:2
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Кристина Букса - Полина Кудерметова от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Serbiangreen (класиран на 14 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 23.6, като залага 8 на 1:2 (+295) в пазар Correct Score. От друга страна, novons (класиран на 2082 място), дава съвет за коефициент +112 за Кристина Букса (Home Away), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 11.2. Третият най-печеливш прогнозист (2134 за този сезон), Jarecczak, прогнозира печалба от 11.6, като залага 10 на коефициент +116 за Кристина Букса в пазар Home Away.

Serbiangreen
Serbiangreen
Класация: 14/2009
Печалба: 177.21
Correct Score
+295 for 1:2
8/10
Прогнозирана печалба 23.60
novons
novons
Класация: 2082/2009
Печалба: -472.28
Home Away
+112 for Кристина Букса
10/10
Прогнозирана печалба 11.20
Jarecczak
Jarecczak
Класация: 2134/2009
Печалба: -763.42
Home Away
+116 for Кристина Букса
10/10
Прогнозирана печалба 11.60

Съветите за залагания на JohnnyBet за Кристина Букса - Полина Кудерметова от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Serbiangreen (с обща доходност 2.25%) дава прогноза за печалба от 23.6, като залага 8 на коефициент +295 за 1:2 в пазар Correct Score. След това, има Jarecczak с доходност -2.82%. Той дава съвет за залог с 10 на Кристина Букса (+116) в пазар Home Away. Прогнозирана печалба: 11.6. novons (-5.51% доходност) избра коефициент +112 за Кристина Букса в пазар Home Away. Залагайки 10, ще получите печалба от 11.2, ако прогнозата е правилна.

Serbiangreen
Serbiangreen
Класация: 584/2009
Доход: 2.25%
Correct Score
+295 for 1:2
8/10
Прогнозирана печалба 23.60
Jarecczak
Jarecczak
Класация: 760/2009
Доход: -2.82%
Home Away
+116 for Кристина Букса
10/10
Прогнозирана печалба 11.60
novons
novons
Класация: 923/2009
Доход: -5.51%
Home Away
+112 for Кристина Букса
10/10
Прогнозирана печалба 11.20

Съветите за залагания на JohnnyBet за Кристина Букса - Полина Кудерметова от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Serbiangreen, с ODI параметър 12.24, залага 8 на коефициент +295 за 1:2 в пазар Correct Score. Това може да донесе печалба от 23.6. Jarecczak (ODI: -2.82) дава съвет за залог с цел печалба от 11.6, като залага 10 на Кристина Букса (+116) в пазар Home Away. Трети в общото класиране (ODI: -12.07), novons избра пазар Home Away, залагайки 10 на коефициент +112 за Кристина Букса, като оценява печалба от 11.2.

Serbiangreen
Serbiangreen
Класация: 221/2009
ODI: 12.24
Correct Score
+295 for 1:2
8/10
Прогнозирана печалба 23.60
Jarecczak
Jarecczak
Класация: 1851/2009
ODI: -2.82
Home Away
+116 for Кристина Букса
10/10
Прогнозирана печалба 11.60
novons
novons
Класация: 2005/2009
ODI: -12.07
Home Away
+112 for Кристина Букса
10/10
Прогнозирана печалба 11.20

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Кристина Букса срещу Полина Кудерметова

Какъв резултат за Кристина Букса срещу Полина Кудерметова предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на 1:2 на пазара Correct Score , с коефициент от +295, със залог от 8, от Serbiangreen. Залог на Кристина Букса (+112) на пазара Home Away със залог от 10 от novons е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Кристина Букса на пазара Home Away, на който on which Jarecczak поставя 10 с коефициент +116.

Correct Score
+295 for 1:2
8/10
Прогнозирана печалба 23.60
Home Away
+112 for Кристина Букса
10/10
Прогнозирана печалба 11.20
Home Away
+116 for Кристина Букса
10/10
Прогнозирана печалба 11.60

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Кристина Букса и Полина Кудерметова. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Кристина Букса (odds of +112). Докато, победата на Полина Кудерметова (-143) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%
Прогноза:
Коефициент +295 за Кристина Букса 1:2 Полина Кудерметова

Кристина Букса vs Полина Кудерметова Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +112 за Кристина Букса (Home Away)
Играйте отговорно