26.09.2026 19:00 • Argentina • Primera Nacional 2026

Клуб Атлетико Колехиалес - Чакарита Хуниорс прогнози и съвети за залагания

Клуб Атлетико Колехиалес и Чакарита Хуниорс ще се състои на 19:00 на 26.09.2026.

Colegiales
Клуб Атлетико Колехиалес
—
Chacarita Juniors
Чакарита Хуниорс

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Клуб Атлетико Колехиалес и Чакарита Хуниорс, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Клуб Атлетико Колехиалес" и коефициент +105, от 1 от общо 1 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Asian Handicap (-0.5)" с резултат "Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw" (коефициент -122) от 100%.

Най-популярните типове залози:

Over/Under 1.5
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори
Home Draw Away
Клуб Атлетико Колехиалес
100%
1 от 1 прогнозиратори
Asian Handicap (-0.5)
Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Клуб Атлетико Колехиалес - Чакарита Хуниорс от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Slojo (класиран на 72 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 6.5, като залага 10 на Over (-154) в пазар Over/Under 1.5. От друга страна, Imanol2106 (класиран на 1597 място), дава съвет за коефициент +105 за Клуб Атлетико Колехиалес (Home Draw Away), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 10.5. Третият най-печеливш прогнозист (1647 за този сезон), ALEXE Kim, прогнозира печалба от 8.2, като залага 10 на коефициент -122 за Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (-0.5).

Slojo
Slojo
Класация: 72/1683
Печалба: 81.69
Over/Under 1.5
-154 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 6.50
Imanol2106
Класация: 1597/1683
Печалба: -325.76
Home Draw Away
+105 for Клуб Атлетико Колехиалес
10/10
Прогнозирана печалба 10.50
ALEXE Kim
ALEXE Kim
Класация: 1647/1683
Печалба: -442.66
Asian Handicap (-0.5)
-122 for Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 8.20

Съветите за залагания на JohnnyBet за Клуб Атлетико Колехиалес - Чакарита Хуниорс от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Slojo (с обща доходност 0.46%) дава прогноза за печалба от 6.5, като залага 10 на коефициент -154 за Over в пазар Over/Under 1.5. След това, има ALEXE Kim с доходност -6.97%. Той дава съвет за залог с 10 на Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw (-122) в пазар Asian Handicap (-0.5). Прогнозирана печалба: 8.2. Imanol2106 (-16.14% доходност) избра коефициент +105 за Клуб Атлетико Колехиалес в пазар Home Draw Away. Залагайки 10, ще получите печалба от 10.5, ако прогнозата е правилна.

Slojo
Slojo
Класация: 525/1683
Доход: 0.46%
Over/Under 1.5
-154 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 6.50
ALEXE Kim
ALEXE Kim
Класация: 959/1683
Доход: -6.97%
Asian Handicap (-0.5)
-122 for Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 8.20
Imanol2106
Класация: 1258/1683
Доход: -16.14%
Home Draw Away
+105 for Клуб Атлетико Колехиалес
10/10
Прогнозирана печалба 10.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Клуб Атлетико Колехиалес - Чакарита Хуниорс от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Imanol2106, с ODI параметър 6.75, залага 10 на коефициент +105 за Клуб Атлетико Колехиалес в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 10.5. Slojo (ODI: -7.85) дава съвет за залог с цел печалба от 6.5, като залага 10 на Over (-154) в пазар Over/Under 1.5. Трети в общото класиране (ODI: -20.99), ALEXE Kim избра пазар Asian Handicap (-0.5), залагайки 10 на коефициент -122 за Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw, като оценява печалба от 8.2.

Imanol2106
Класация: 239/1683
ODI: 6.75
Home Draw Away
+105 for Клуб Атлетико Колехиалес
10/10
Прогнозирана печалба 10.50
Slojo
Slojo
Класация: 1546/1683
ODI: -7.85
Over/Under 1.5
-154 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 6.50
ALEXE Kim
ALEXE Kim
Класация: 1642/1683
ODI: -20.99
Asian Handicap (-0.5)
-122 for Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 8.20

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Клуб Атлетико Колехиалес срещу Чакарита Хуниорс

Какъв резултат за Клуб Атлетико Колехиалес срещу Чакарита Хуниорс предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Over на пазара Over/Under 1.5 , с коефициент от -154, със залог от 10, от Slojo. Залог на Клуб Атлетико Колехиалес (+105) на пазара Home Draw Away със залог от 10 от Imanol2106 е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw на пазара Asian Handicap (-0.5), на който on which ALEXE Kim поставя 10 с коефициент -122.

Over/Under 1.5
-154 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 6.50
Home Draw Away
+105 for Клуб Атлетико Колехиалес
10/10
Прогнозирана печалба 10.50
Asian Handicap (-0.5)
-122 for Чакарита Хуниорс (+0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 8.20

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Клуб Атлетико Колехиалес и Чакарита Хуниорс. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Клуб Атлетико Колехиалес (коефициент +105). Междувременно, победа за Чакарита Хуниорс (+333) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +195).

1 100%
X 0%
2 0%

Клуб Атлетико Колехиалес vs Чакарита Хуниорс Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -154 за Over (Over/Under 1.5)
Съвет 2:
Коефициент +105 за Клуб Атлетико Колехиалес (Home Draw Away)
Играйте отговорно