28.08.2026 09:30 India Mizoram Premier League 2026

Чанмари ФК - Мизорам прогнози и съвети за залагания

Чанмари ФК и Мизорам ще се състои на 09:30 на 28.08.2026.

Чанмари ФК
Мизорам

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Чанмари ФК и Мизорам, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Чанмари ФК" и коефициент -10000, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Чанмари ФК
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Чанмари ФК - Мизорам от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, abreujg78 (класиран на 1464 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 0.1, като залага 10 на Чанмари ФК (-10000) в пазар Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Класация: 1464/1304
Печалба: -8356.68
Home Draw Away
-10000 for Чанмари ФК
10/10
Прогнозирана печалба 0.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Чанмари ФК - Мизорам от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, abreujg78 (с обща доходност -19.13%) дава прогноза за печалба от 0.1, като залага 10 на коефициент -10000 за Чанмари ФК в пазар Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Класация: 1057/1304
Доход: -19.13%
Home Draw Away
-10000 for Чанмари ФК
10/10
Прогнозирана печалба 0.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Чанмари ФК - Мизорам от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! abreujg78, с ODI параметър -10712.6, залага 10 на коефициент -10000 за Чанмари ФК в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 0.1.

abreujg78
abreujg78
Класация: 1462/1304
ODI: -10712.6
Home Draw Away
-10000 for Чанмари ФК
10/10
Прогнозирана печалба 0.10

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Чанмари ФК срещу Мизорам

Какъв резултат за Чанмари ФК срещу Мизорам предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Чанмари ФК на пазара Home Draw Away , с коефициент от -10000, със залог от 10, от abreujg78.

Home Draw Away
-10000 for Чанмари ФК
10/10
Прогнозирана печалба 0.10

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Чанмари ФК и Мизорам. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Чанмари ФК (коефициент -10000). Междувременно, победа за Мизорам е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +171).

1 100%
X 0%
2 0%

Чанмари ФК vs Мизорам Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -10000 за Чанмари ФК (Home Draw Away)
Играйте отговорно