06.07.2026 18:00 Paraguay Division Intermedia 2026

Бенжамин Асевал - Депортиво Капиата прогнози и съвети за залагания

Бенжамин Асевал и Депортиво Капиата ще се състои на 18:00 на 06.07.2026.

Бенжамин Асевал
Депортиво Капиата

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Бенжамин Асевал и Депортиво Капиата, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Бенжамин Асевал" и коефициент +101, от 2 от общо 2 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Бенжамин Асевал
100%
2 от 2 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Бенжамин Асевал - Депортиво Капиата от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, TulevikMaro (класиран на 24 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 10.1, като залага 10 на Бенжамин Асевал (+101) в пазар Home Draw Away. От друга страна, Gilbert Ndula (класиран на 1636 място), дава съвет за коефициент +101 за Бенжамин Асевал (Home Draw Away), залагайки 9, за да постигне прогнозирана печалба от 9.09.

TulevikMaro
TulevikMaro
Класация: 24/1866
Печалба: 165.84
Home Draw Away
+101 for Бенжамин Асевал
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Gilbert Ndula
Класация: 1636/1866
Печалба: -71.1
Home Draw Away
+101 for Бенжамин Асевал
9/10
Прогнозирана печалба 9.09

Съветите за залагания на JohnnyBet за Бенжамин Асевал - Депортиво Капиата от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, TulevikMaro (с обща доходност 7.0%) дава прогноза за печалба от 10.1, като залага 10 на коефициент +101 за Бенжамин Асевал в пазар Home Draw Away. След това, има Gilbert Ndula с доходност -2.49%. Той дава съвет за залог с 9 на Бенжамин Асевал (+101) в пазар Home Draw Away. Прогнозирана печалба: 9.09.

TulevikMaro
TulevikMaro
Класация: 493/1866
Доход: 7.0%
Home Draw Away
+101 for Бенжамин Асевал
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Gilbert Ndula
Класация: 804/1866
Доход: -2.49%
Home Draw Away
+101 for Бенжамин Асевал
9/10
Прогнозирана печалба 9.09

Съветите за залагания на JohnnyBet за Бенжамин Асевал - Депортиво Капиата от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! TulevikMaro, с ODI параметър -4.91, залага 10 на коефициент +101 за Бенжамин Асевал в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 10.1. Gilbert Ndula (ODI: -19.98) дава съвет за залог с цел печалба от 9.09, като залага 9 на Бенжамин Асевал (+101) в пазар Home Draw Away.

TulevikMaro
TulevikMaro
Класация: 1815/1866
ODI: -4.91
Home Draw Away
+101 for Бенжамин Асевал
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Gilbert Ndula
Класация: 1946/1866
ODI: -19.98
Home Draw Away
+101 for Бенжамин Асевал
9/10
Прогнозирана печалба 9.09

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Бенжамин Асевал срещу Депортиво Капиата

Какъв резултат за Бенжамин Асевал срещу Депортиво Капиата предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Бенжамин Асевал на пазара Home Draw Away , с коефициент от +101, със залог от 10, от TulevikMaro. Залог на Бенжамин Асевал (+101) на пазара Home Draw Away със залог от 9 от Gilbert Ndula е друг фаворит на ИИ.

Home Draw Away
+101 for Бенжамин Асевал
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Home Draw Away
+101 for Бенжамин Асевал
9/10
Прогнозирана печалба 9.09

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Бенжамин Асевал и Депортиво Капиата. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Бенжамин Асевал (коефициент +101). Междувременно, победа за Депортиво Капиата (+200) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент ).

1 100%
X 0%
2 0%

Бенжамин Асевал vs Депортиво Капиата Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +101 за Бенжамин Асевал (Home Draw Away)
Играйте отговорно