29.07.2026 09:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Байер Леверкузен - Генк прогнози и съвети за залагания

Байер Леверкузен и Генк ще се състои на 09:00 на 29.07.2026.

Bayer 04 Leverkusen
Байер Леверкузен
Racing Genk
Генк

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Байер Леверкузен и Генк, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Байер Леверкузен" и коефициент -204, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Байер Леверкузен
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Байер Леверкузен - Генк от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Finalboss (класиран на 1210 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 4.9, като залага 10 на Байер Леверкузен (-204) в пазар Home Draw Away.

Finalboss
Класация: 1210/2017
Печалба: -18.3
Home Draw Away
-204 for Байер Леверкузен
10/10
Прогнозирана печалба 4.90

Съветите за залагания на JohnnyBet за Байер Леверкузен - Генк от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Finalboss (с обща доходност -2.18%) дава прогноза за печалба от 4.9, като залага 10 на коефициент -204 за Байер Леверкузен в пазар Home Draw Away.

Finalboss
Класация: 734/2017
Доход: -2.18%
Home Draw Away
-204 for Байер Леверкузен
10/10
Прогнозирана печалба 4.90

Съветите за залагания на JohnnyBet за Байер Леверкузен - Генк от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Finalboss, с ODI параметър -2.88, залага 10 на коефициент -204 за Байер Леверкузен в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 4.9.

Finalboss
Класация: 1852/2017
ODI: -2.88
Home Draw Away
-204 for Байер Леверкузен
10/10
Прогнозирана печалба 4.90

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Байер Леверкузен срещу Генк

Какъв резултат за Байер Леверкузен срещу Генк предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Байер Леверкузен на пазара Home Draw Away , с коефициент от -204, със залог от 10, от Finalboss.

Home Draw Away
-204 for Байер Леверкузен
10/10
Прогнозирана печалба 4.90

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Байер Леверкузен и Генк. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Байер Леверкузен (коефициент -204). Междувременно, победа за Генк (+380) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент ).

1 100%
X 0%
2 0%

Байер Леверкузен vs Генк Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -204 за Байер Леверкузен (Home Draw Away)
Играйте отговорно