23.09.2026 14:00 United States ATP Challenger San Diego 2 2026

Абедалла Шелбай - Андрес Андраде прогнози и съвети за залагания

Абедалла Шелбай и Андрес Андраде ще се състои на 14:00 на 23.09.2026.

Абедалла Шелбай
Андрес Андраде

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Абедалла Шелбай и Андрес Андраде, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Андрес Андраде" и коефициент -120, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Андрес Андраде
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Абедалла Шелбай - Андрес Андраде от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, GamblingSport19 (класиран на 1718 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 8.3, като залага 10 на Андрес Андраде (-120) в пазар Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Класация: 1718/1646
Печалба: -2235.8
Home Away
-120 for Андрес Андраде
10/10
Прогнозирана печалба 8.30

Съветите за залагания на JohnnyBet за Абедалла Шелбай - Андрес Андраде от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, GamblingSport19 (с обща доходност -11.31%) дава прогноза за печалба от 8.3, като залага 10 на коефициент -120 за Андрес Андраде в пазар Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Класация: 1095/1646
Доход: -11.31%
Home Away
-120 for Андрес Андраде
10/10
Прогнозирана печалба 8.30

Съветите за залагания на JohnnyBet за Абедалла Шелбай - Андрес Андраде от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! GamblingSport19, с ODI параметър -7398.1, залага 10 на коефициент -120 за Андрес Андраде в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 8.3.

GamblingSport19
GamblingSport19
Класация: 1724/1646
ODI: -7398.1
Home Away
-120 for Андрес Андраде
10/10
Прогнозирана печалба 8.30

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Абедалла Шелбай срещу Андрес Андраде

Какъв резултат за Абедалла Шелбай срещу Андрес Андраде предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Андрес Андраде на пазара Home Away , с коефициент от -120, със залог от 10, от GamblingSport19.

Home Away
-120 for Андрес Андраде
10/10
Прогнозирана печалба 8.30

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Абедалла Шелбай и Андрес Андраде. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете е печалба за Андрес Андраде (odds of -120). Победата на Абедалла Шелбай (-132) е събрала 0% от гласовете.

1 0%
2 100%

Абедалла Шелбай vs Андрес Андраде Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -120 за Андрес Андраде (Home Away)
Играйте отговорно